Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки

Грузинські ЗМІ повідомляють, що Росія не здійснює виведення військ

22 серпня, 09:49   
Не зважаючи на заяви міністра оборони Росії Анатолія Сердюкова, ознак виведення військ не помічено ні в регіоні Самегрело, ні в Горі, повідомляє Грузія-Онлайн.

Як повідомлялося, сьогодні, 22 серпня, о 5:00 (за київським часом) усі російські частини повинні були почати вихід з Грузії до Південної Осетії.

"Згідно з наказом Верховного Головнокомандуючого, у п'ятницю, 22 серпня, о 6:00 ранку всі російські військові частини, додані миротворчому контингенту в зоні грузинсько-осетинського конфлікту, почнуть рух із території Грузії до Південної Осетії", сказав Сердюков. 

Раніше повідомлялося, що виведення російських частин, доданих миротворцям, з території Грузії ведеться за планом, і через 10 днів ці частини вже будуть на території Росії, повідомив головком сухопутних військ Володимир Болдирєв.

За матеріалами Грузія-Онлайн

Теги: війна, Грузія, Росія
Сайти по темі: Міністерство оборони Грузії, Міністерство оборони Росії
Коментувати можут тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь
Коментарів (33)
коментарів на сторінці 
киянин   (анонім) | 26.08.2008, 14:59
Будемо чесними і розумними, Грузія вже втратила Південну Осетію, як не крути. Правий в цьому Анатолій Гриценко. І справа не в тому, наскільки неправа Росія, а наскільки безпорадними виглядають і НАТО, і ЄС. Єдиною підтримкою України є свої власні сили і свою продумана зовнішня політика. У таких конфліктах друзів немає (це особисто для Ющенка!).Є свої інтереси і свої страхи (ЄС - російський газ, НАТО - третя світова, в якій не буде ні переможців, ні переможених, буде лише пустеля). А ще НАТО боїться перемоги над Росією, бо знищивши росіян, з Уралу прийде Китай. А це гірше, ніж американська авіація і російські танки.
гiсть   (анонім) | 25.08.2008, 18:42
В Росії наразі правлячий клан нічим не відрізняється від німецького перед 2-ю світовою. Там також вся країна дружно підтримувала Гітлера. І амбіції були на світове панування.
гiсть   (анонім) | 26.08.2008, 16:46
НЕТ- просто легкие деньги вскружили головы некоторые.
Ігор - киянин   (анонім) | 24.08.2008, 16:11
Новинар, один з небагатьох інформаційних ресурсів, який ще не продався Росії! Можна сміло висловити свою думку і без цензури, на відміну опустившимуся Bigmiru, який спеціально банить українців і заохочує ненависників України, сприяючи їм в поливанні всього українського брудом!!!
Андрей   (анонім) | 25.08.2008, 11:01
Новинар может быть и не продался, хотя все СМИ купленное. Ты лучше бы молчал, мальчик. Украинофилизмом что-то попахивает;) Знал бы ты, что И Новинар и Бигмир - это почти один домен;)
То что кто-то Украину грязью поливает - пожалуйста, я не против. Она с ее Серыми Кардиналами это вполне заслужила.
Человек Солнца   (анонім) | 24.08.2008, 11:50
С Праздником, Украина !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЧУК   (анонім) | 23.08.2008, 23:44
О чем мы говорим , все грузины уже в России , 95 % всех воров в законе именно грузины , мне только не понятно другое , убивать осетинов можно , а грузин нельзя …
гiсть   (анонім) | 23.08.2008, 21:07
имела она Грузию и ваши коментарии
taureg   (анонім) | 23.08.2008, 22:41
люди одумайтесь! о чем вы спорите? :) наивно и глупо чувствовать гордость за то, что на нашей земле есть газ или хорошо растет зерно. это ведь бред в чистом виде. основное багатство человечества в умении думать и познавать, сострадать, сочувствовать, любить. Создавая образ врага вы в первую очередь разрушаете себя.
Neon   (анонім) | 23.08.2008, 20:48
Россия доиграется, что её забомбят как страну террористов, и весь газ и нефть поделят межу Европой и Америкой, тогда посмотрим на вашу силу. Голову нужно на плечах иметь.
гiсть   (анонім) | 24.08.2008, 19:41
ты пыль глотал после дождя????
Игорь   (анонім) | 25.08.2008, 11:57
Кто посмеет бомбить страну обладающую ядерным оружием, только такой герой как ты.
гiсть   (анонім) | 26.08.2008, 16:54
Neon --Если забомбят Россию-то кирдык придет не только ей а и всем ее соседям.Это будет раз в 1000 больше по масштабу чем Чернобыль.НЕ ДАЙ БОГ твои прогнозыбудутся.
гiсть   (анонім) | 23.08.2008, 18:40
Тож немає нічого дивного що в Чорне море прибувають військові кораблі НАТО.
Оля   (анонім) | 23.08.2008, 14:24
Россия!
сила есть - ума не надо!!!
гiсть   (анонім) | 23.08.2008, 17:55
Россия самая сильная во всем мире
Колян   (анонім) | 24.08.2008, 16:19
По пьянству и алкоголизму, это точно!!!:-)))
Игорь   (анонім) | 25.08.2008, 12:00
Ну да чтобы была сила ума не надо. АПЛ Тайфун, Миги,РВСН - это всё безголовые придумали