bigmir)net  Пошта   Шукай:      

У Криму на плато Ай-Петрі зносять будівлі кримських татар
6 лист, 11:26

У Криму на плато Ай-Петрі зносять будівлі кримських татар
Фото Дмитра Ніконорова
Сьогодні правоохоронці почали зносити будівлі кримських татар на плато Ай-Петрі. Заступник голови Бахчисарайської РДА запевняє, що такі дії чиняться незаконно.

Зараз на плато Ай-Петрі в Криму проводиться знесення будівель кримських татар.

Про це повідомив заступник голови Бахчисарайської районної державної адміністрації Айдер Халлілов. За його словами, було прийнято рішення суду про знесення однієї самовільної будівлі кримського татарина на Ай-Петрі, проте «влада, міліція, держвиконавці, використовуючи це судове рішення, вирішили знести всі будівлі кримських татар» на плато.

Заступник голови Бахчисарайської РДА також стверджує, що сьогодні вночі близько 50 кримських татар піднялися на плато, захищати свої будівлі (літні кафе, різноманітні точки з надання розважальних послуг).

«Близько півгодини тому почався штурм, ”Беркут” - близько тисячі озброєних газом та ін. бійців - побив усіх кримських татар (що знаходяться на Ай-Петрі – Ред.), зараз зносять будівлі, не маючи на це підстав», - наголосив Айдер Халлілов.

Він зазначив, що наразі всі дороги в районі плато перекриті, за його словами, для того, аби не допустити туди інших кримських татар. Айдер Халлілов повідомив, що в районі села Соколине зараз збираються кримські татари.

Наразі не надійшло жодної інформації від правоохоронних органів. У Центрі громадських зв’язків кримської міліції не відповідають телефони.

За матерiалами УНІАН

Коментарів (25)
Додайте свій коментар
Залишилось 1000 символів
Якщо Ви не бачите зображення з контрольними символами, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.
Відсортувати за датою Вниз
Яротин  (анонiм) | 22.11.2007, 17:38
top-ові: а де ти свій квиток загубил?
Де і кому ти "нужен"?
ВідповістиВідповісти  
Мемет  (анонiм) | 13.11.2007, 02:00
2 top
Только за последние три слова таким как ты, да и всем за одно без остановки нужно резать глотки. Приятно смотреть как хрипите.
ВідповістиВідповісти  
Шахтер  (анонiм) | 12.11.2007, 13:43
А-у. Тут люди есть? Коменты одних каких-то неандертальцев, которые к тому же тяжело больны на комплекс национальной неполноценности!! Кто-то фильтрует этот мусор? Посоветуйте бедным обратиться к психоаналитику.
ВідповістиВідповісти  
Яротин  (анонiм) | 12.11.2007, 10:50
От і класичний зразок москальського менталітету: залізти комусь в хату, господаря пограбувати і вигнати, а якщо б він смів колись повернутися - горлати: "смерть татарским захватчикам"!
ВідповістиВідповісти  
Игорь  (анонiм) | 12.11.2007, 07:43
Смерть татарским захватчикам.
ВідповістиВідповісти  
top  (анонiм) | 11.11.2007, 21:22
Не нравится так пизд...те в чуркистан свой и живите там как хотите...!!!!!
Билет - Вокзал - узбекистан !!!!!
ВідповістиВідповісти  
ялтынец  (анонiм) | 10.11.2007, 23:11
давно бы так!!!! они у нас в городе всех руских и украинцев просто бесят!!! они понастраевали своих "туалетов" (их другим словом и назвать нельзя) вдоль всех дорог, на всех полях, захватили дохрена земли! их нужно посносить не только на АЙ-Петри , но и везде!
ВідповістиВідповісти  
Рефат  (анонiм) | 10.11.2007, 21:43
Каждый из Вас должен задуматься о том что всё что нас окружает создано руками ваших отцов и дедов матерей и сестёр. Но кто этим сегодня командует, кто разворовывает и распродаётю Прав был Матвиенко который уходя с поста премьера официально об этом заявил.А ведь каждый из вас жил бы гораздо если бы Вы сами этим управляли. Вся беда в том что нас делят по национальному признаку и обкрадывают. Если бы каждому татарину вернули дома которые отняли в 1917 и1944 году то сегодня все жили бы гораздо лучш
ВідповістиВідповісти